info@tandoganlojistik.com.tr

00 90 216 441 29 09

00 90 216 385 57 18

Hakkımızda

Tandoğan Proje müşterilerin sektörel lojistik ihtiyaçlarına göre; Kara, Hava, Deniz, Demiryolu aracılığıyla taşıma, kombine lojistik ve ağır proje taşıma hizmetlerini profesyonel ekibiyle AVRUPA - BALKANLAR ve ORTADOĞU başta olmak üzere değerli müşterilerine sunmaktadır. Türkiye'de lojistik hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve sektörel alt yapısının oluşturulması için çalışmalarına devam etmekte olan Tandoğan Proje Proje taşımacılığında yapmış olduğu çalışmalarda başarılı olmanın verdiği güç ile ilerlemektedir.
 
Proje taşımacılığı bünyesinde, Rüzgar Enerji Santrali gücünün Dünya'da kullanımı en çok artan yenilenebilir Enerji kaynağı haline gelmesiyle paralel olarak, Rüzgar Santrali ünitelerinin taşıma ve montaj hizmetleri de firmamız tarafından Uluslararası standartlarda yapılmaktadır.
 
Müşterilerine; lojistik ihtiyaçları doğrultusunda, sektörlerine özgü en doğru çözümleri, en doğru maliyetlerle üretmeyi, en son teknoloji ve alt yapıyı kullanarak iş ortaklığı anlayışı ile hizmet vermeyi görev edinen Tandoğan Proje, çalışanları ile beraber müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

  

Dolar Euro
8.52 TL 10.3 TL
8.55 TL 10.4 TL
© Copyright Tandoğan Lojistik
Madencilik ve
Enerji San. Tic. Ltd. Şti.
Dizayn: Çizgi Web Tasarım